Materace

Firma Sen i Zdrowie to polski dystrybutor materacy termoelastycznych, hybrydowych i luksusowych. Na oferowane przez nas produkty postawiło już wiele osób, które dzięki nam miało szansę zmienić swoją kulturę spania. Nie każdy jest świadomy tego, że przy wyborze produktów tego typu należy przywiązać szczególną uwagę do wszystkich szczegółów i dopasować parametry przede wszystkim pod swoje oczekiwania i preferencje. Dzisiaj na rynku istnieje cały szereg rozwiązań, poprawiających komfort snu – szczęśliwy ten, który znajdzie te, które najbardziej go satysfakcjonują.

W starannie wyselekcjonowanym asortymencie polskiego dystrybutora Sen i Zdrowie znajdziecie Państwo materace termoelastyczne, hybrydowe i luksusowe marek Tempur, Sealy oraz Stearns & Foster.

Wersje termoelastyczne marki Tempur cechują się komfortowym podparciem oraz redukcją nacisku. Występują w wielu popularnych rozmiarach i odsłonach. Dostępne są m.in. modele wykorzystujące technologię Cool Touch™.

Hybrydowe materace Tempur to produkty niezwykle innowacyjne. Mikrosprężyny, zaawansowany materiał oraz stylowy pokrowiec sprawią, że każda noc przyniesie maksimum odpoczynku. Polski dystrybutor Sen i Zdrowie poleca również modele marki Sealy, stworzone z pianki żelowej z pamięcią oraz sprężyn kieszeniowych ze stopu tytanu.

Produkty luksusowe stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Specjalna powierzchnia, ekskluzywne włókna jedwabiu i wełny to coś, co sprawia, że sen zyskuje nową jakość.

© 2017 Sen i zdrowie

Polityka prywatności