Poznaj TEMPUR® oraz TEMPUR-MED®

Nasz artykuł w Ogólnopolskim Przeglądzie Medycznym, gdzie słowem kluczowym w odniesieniu do marki TEMPUR® jest technologia w najczystszej postaci, wywodząca się wprost z amerykańskiego programu lotów kosmicznych.

 

Autoryzowany Dystrybutor marki TEMPUR® oraz TEMPUR-MED® w Gdyni.

INNOWACYJNA KOSMICZNA TECHNOLOGIA TEMPUR® ORAZ TEMPUR-MED® DEDYKOWANA SŁUŻBIE ZDROWIA I WSZYSTKIM CENIĄCYM WYJĄTKOWY KOMFORT.

Unikalny materiał TEMPUR® został opracowany przez NASA w celu redukcji nacisku doznawanego przez astronautów podczas startu w kosmos. Dziś jego wyjątkowe właściwości wykorzystywane

są do produkcji materaców i poduszek. Liczne badania i testy kliniczne potwierdziły wyjątkowe właściwości materiału TEMPUR®: idealne dopasowanie się do kształtów ciała, równomierne rozłożenie ciężaru na całej powierzchni, stabilne podparcie kręgosłupa i redukcję nacisku, a w efekcie komfort dla mięśni i stawów użytkownika. Produkty TEMPUR® oraz TEMPUR-MED® są w pełni ergonomiczne i wysoce higieniczne, dzięki zastosowaniu pokrowców nadających się do prania lub dezynfekcji. Pomagają także zapobiegać powstawaniu odleżyn, pozwalając na zmniejszenie konieczności wynajmowania drogich systemów zmiennociśnieniowych.

Mogą być stosowane u wszystkich grup pacjentów, ponieważ zapewniają wsparcie dla całego ciała, redukując ucisk, zmniejszając poziom bólu kręgosłupa, poprawiając jakość snu, natlenowania organizmu i przepływu krwi. Firma SEN i ZDROWIE zajmuje się propagowaniem idei zdrowego snu, który jest bezcenny nie tylko jako wsparcie leczenia, ale również w codziennym funkcjonowaniu. Stosowanie produktów TEMPUR® oraz TEMPUR- MED® ma pozytywne oddziaływanie w procesie terapeutycznym, świadcząc o dbałości i dobro pacjenta.

Zastosowanie: do codziennego użytkowania polecamy TEMPUR®, zaś TEMPUR-MED® dedykujemy do sektora medycznego na oddziały chirurgii, ortopedii, neurologii,onkologii.

Asortyment marki TEMPUR®, to  materace,nakładki na materace , poduszki ortopedyczne lub klasyczne,akcesoria TEMPUR®, natomiast  TEMPUR-MED®, to produkty klasy pierwszej wyrobów medycznych oznaczone znakiem CE, spełniające wszystkie wymogi przedstawione w Dyrektywie 93/42/EWG.

TEMPUR® oraz TEMPUR-MED® ,to synonim jakości, która zagwarantuje Państwu to, co najlepsze i bezpieczne.

Kupując materac podejmujemy decyzję której efekty będziemy odczuwać przez kilka lat, dlatego warto wiedzieć,że materac nie ma być tylko wygodny, ale idealnie dopasowany do kształtu ciała, tworząc harmonię z połączenia wyjątkowego komfortu z odpowiednim podparciem ,jest to materia trudna  i indywidualna, potrzeba więc specjalisty, aby odpowiednio dobrał nam produkt.

Materace TEMPUR® oraz TEMPUR-MED® mają opinię najlepszych na świecie ze względu na zastosowanie unikalnego materiału,jest to asortyment specjalistyczny najwyższej klasy.

Słowem kluczowym w odniesieniu do marki TEMPUR® jest  technologia,czysta jej jakość wręcz kliniczna ,nie na pokaz, lecz nowoczesna i w tym sensie luksusowa. Kiedy pościelimy sobie łóżko nikt nie zauważy materaca, ale z pewnością  go poczuje - Zdrowy sen to lepsze życie .

Oczywiście musi minąć dużo czasu zanim  zechcemy zainwestować w łóżko więcej niż w samochód , zastanówmy się ,ile czasu spędzamy w samochodzie i jak wiele jesteśmy gotowi  wydać na różne dodatki do niego. W łóżku spędzamy kila razy więcej czasu, ale kiedy przychodzi do inwestowania w nie, w swoje zdrowie, komfort i wygodę, to …

Inwestujmy w nasze zdrowie i cieszmy się błogim snem.

poznaj tempur


Dane Adresowe

Sen i Zdrowie
81-525 Gdynia
Al. Zwycięstwa 256
CH KLIF I piętro
www.senizdrowie.pl
salon@senizdrowie.pl

Szybki konktakt

tel. +48 (58) 67 04 344
tel. +48 530 004 344

Wydarzenia

© 2020 SEN I ZDROWIE. All Rights Reserved. Wdrożenie: BlueCoyote