Łóżka i stelaże

Aranżacja sypialni to bardzo ważna kwestia, która wpływa nie tylko na samopoczucie, ale oddziałuje również na jakość snu. Warto postarać się, by pomieszczenie to swoim wystrojem skłaniało do wypoczynku.

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór łóżek oraz stelaży najwyższej jakości. Produkty te nie tylko doskonale się prezentują w każdej sypialni, ale również zapewniają pełen komfort oraz wspomagają pracę materaca. Proponujemy Państwa uwadze łóżka luksusowe, regulowane, kontynentalne oraz tapicerowane.

Produkty luksusowe marki Stearns & Foster spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania. Swoim dopracowanym, eleganckim designem zachwycają każdego.

Wersje regulowane pozwalają na dopasowanie pozycji materaca do własnych preferencji – słowem: są gwarancją wygody.Produkty kontynentalne wykonane są z wytrzymałych tkanin, a dzięki swojej wyjątkowej formie zyskują coraz więcej zwolenników.

Modele tapicerowane to klasyczne propozycje dla osób, które cenią sobie proste i jednocześnie sprawdzone rozwiązania. Proponujemy również stelaże – posiadamy m.in. wersje z masażem dźwiękowym oraz funkcją pamięci ulubionych pozycji. Wszystkie ze stelaży występują w kilku rozmiarach.

Informujemy, że istnieje wiele możliwości personalizacji oferowanych łóżek – zarówno pod względem kolorów, rodzaju tkanin, jak i wymiarów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wybrania odpowiedniego modelu – luksusowy, regulowany, kontynentalny, a może tapicerowany?

© 2017 Sen i zdrowie

Polityka prywatności