SEALY®

Materace hybrydowe

Slider

Materace SEALY® hybrydowe

SEALY® to producent z ponad stuletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji materacy. Materace w połowie piankowe, w połowie sprężynowe wyróżniają się jakością i trwałością. Wyjątkowa kolekcja Sealy® Hybrid łączy komfort żelowej pianki memory z elastycznością sprężyn ze stopu tytanu. Producent Sealy® do opracowania i wprowadzenia rozwiązań mających na celu poprawę jakości snu, stworzył Radę Doradczą skupiającą czołowych chirurgów i ortopedów. Materace występują w różnych wysokościach, spełniają najwyższe standardy, aby dać odbiorcom najlepszy komfort, zapewnić satysfakcję zróżnicowanym klientom, są również preferowanym wyborem wśród najlepszych hoteli na świecie.

Materac Hybrydowy Sealy
Pianka żelowa z pamięcią OptiCool™

Pianka żelowa z pamięcią OptiCool™

Zaawansowany materiał OptiCool™ to pianka żelowa z pamięcią, pozwalająca efektywnie usunąć nadmiar ciepła.

Gel CoreSupport Center™

Gel CoreSupport Center™

Środkowa część materaca została skonstruowana tak, aby zapewniać dodatkowe podparcie dla najcięższych partii naszego ciała i zwiększać trwałość materaca.

ForeverFlex™ Fabric

ForeverFlex™ Fabric

Zupełnie nowy materiał o atrakcyjnej stylizacji, wyróżniający się najwyższą w swojej klasie elastycznością, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do ciała.
Apex™ HS Coils

Apex™ HS Coils

Sprężyny kieszeniowe gwarantują elastyczne podparcie i ograniczają przenoszenie drgań, dzięki czemu cała rodzina może bezpiecznie wskoczyć do łóżka.
SolidEdge™ HD System

SolidEdge™ HD System

System wzmacniający krawędzie materaca, pozwalający wygodniej na nim siedzieć, a jednocześnie zwiększający użyteczną powierzchnię snu, aby móc wygodnie rozciągnąć się na łóżku.

Materace SEALY®Hybrid

Chłodzący komfort pianki z pamięcią z trwałym podparciem

SEALY® Hybrid Style
Image is not available

Materac Sealy® Hybrid Style posiada najwyższe parametry twardości, idealne połączenie komfortu i podparcia. Łączy komfort otulającej pianki żelowej z pamięcią z trwałym podparciem jakie dają sprężyny kieszeniowe ze stopu tytanu.

SEALY® Hybrid Classic
Image is not available

Materac Sealy® Hybrid Classic o średniej twardości łączy dwie najlepsze technologie, żelową piankę z pamięcią znajdująca się w górnej części materaca i idealne podparcie, które zapewniają sprężyny kieszeniowe ze stopu tytanu znajdujące się w dolnej jego części.

previous arrow
next arrow
Slider

Dane Adresowe

Sen i Zdrowie
81-525 Gdynia
Al. Zwycięstwa 256
CH KLIF I piętro
www.senizdrowie.pl
salon@senizdrowie.pl

Szybki konktakt

tel. +48 (58) 67 04 344
tel. +48 530 004 344

Wydarzenia

© 2020 SEN I ZDROWIE. All Rights Reserved. Wdrożenie: BlueCoyote