STEARNS & FOSTER®

Slider

STEARNS & FOSTER®

Kolekcja luksusowych materacy inspirowana amerykańskim dziedzictwem, jest świadectwem spuścizny i tradycji, nieustannie doskonalona, kultywowana i ponadczasowa. Wytwarzane ręcznie od ponad 165 lat, wyrafinowane, perfekcyjnie dopracowane materace łączą w sobie elegancję i klasyczny luksus. Uzupełnieniem każdej kolekcji materaca jest idealnie zaprojektowana podstawa i wezgłowie, wykonane z dopasowanego pod względem stylistycznym i kolorystycznym materiału. Synonimem wysokiej jakości są detale: kunszt rzemiosła, wyselekcjonowane najwyższej jakości materiały, subtelne wyszukane wzory i znak rozpoznawczy kwiat lilii – ikona stylu.

Luksusowe materace - Stearns & Foster
Warstwa spania PrimaCool™

Warstwa spania PrimaCool™

Warstwa PrimaCool™ wykorzystuje luksusowe włókna jedwabiu i wełny w otaczającej pięciocentymetrowej warstwie przewiewnej pianki redukującej nacisk.

System PrimaVent™

System PrimaVent™

System PrimaVent™ został dodany w celu odprowadzania nadmiaru ciepła w ciągu nocy oraz zwiększenia cyrkulacji powietrza przez wnętrze materaca. W połączeniu z żelową pianką z pamięcią PrimaCool™ pozwala utrzymać przyjemne uczucie chłodu podczas snu.

Sprężyny kieszeniowe IntelliCoil™

Sprężyny kieszeniowe IntelliCoil™

Poniżej luksusowych warstw piankowych znajdują się podwójne sprężyny tytanowe IntelliCoil™. Unikatowa konstrukcja sprężyny w sprężynie zapewnia niesamowity komfort, zewnętrzna sprężyna dopasowuje się do kształtu ciała, a wewnętrzna zapewnia niezbędne podparcie. Każda sprężyna jest umieszczona w osobnej „kieszeni”, aby nie przenosić drgań wynikających z poruszania się.

Ręczne pikowanie

Ręczne pikowanie

Elegancki pokrowiec wypełniony kaszmirem podkreślony haftowanymi oznaczeniami jest doskonałym przykładem połączenia absolutnego komfortu z wyjątkowym designem.

Każdy centymetr materaca Stearns & Foster® Estate™, tak jak haftowany kwiat lilii, jest przykładem ponadczasowego stylu i klasycznego komfortu.

STEARNS & FOSTER®

Ręcznie wytwarzany, to niezrównany wzorzec luksusu i najwyższy poziom komfortu snu.

Image is not available

Materac STEARNS & FOSTER® Estate™ posiada ekskluzywną powierzchnię spania PrimaCool™ wypełnioną materiałem Outlast®.

Image is not available

Materac STEARNS & FOSTER® Estate™ Pillow Top, to połączenie wyrafinowanej elegancji i luksusu dzięki dodatkowej warstwie komfortowej na powierzchni spania.

16 518,70 zł
Image is not available

Ręcznie wytwarzany Materac STEARNS & FOSTER® Lux Estate™ Plush, to niezrównany wzorzec luksusu i najwyższy poziom komfortu snu.

previous arrow
next arrow
Slider

Dane Adresowe

Sen i Zdrowie
81-525 Gdynia
Al. Zwycięstwa 256
CH KLIF I piętro
www.senizdrowie.pl
salon@senizdrowie.pl

Szybki konktakt

tel. +48 (58) 67 04 344
tel. +48 530 004 344

Wydarzenia

© 2020 SEN I ZDROWIE. All Rights Reserved. Wdrożenie: BlueCoyote